Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/u7979794/thetoneoflove.com/modx.php(2) : eval()'d code on line 7
The tone of Love – The tone of Love
The Tone

of Love

Amatör Ruh – Profesyonel Sonuç

Sizin için en değerli gün olan ve mutluluğunuzun fotoğraf karelerine yansımasını istediğiniz anları içimizdeki amatör Ruh ile Profesyonel sonuçlara ulaşmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Profesyonel Ekipman

Büyük bir zevk ile yaptığım Fotografcılık mesleğinin gerektirdiği ve iyi sonuçlar elde etmek için Profesyonel Ekipmanlar ile birlikte çalışmaktayım.

Mükemmel Sonuç

Sizlerinde yardımları ile çekimlerde mükemmel sonuç elde edebilmek için sizlerle birlikte çalışarak farklı mekan konseptleri ile en değerli anlarınızı fotoğraflıyorum.

Paket 01

Ekonomik Paket olarak adlandırdığım paketimiz ; Düğün – Nişan çekimi için belirlediğiniz 2 saatlik çekimi . Tüm Fotografların (200 – 400 adet) CD ile Teslimive seçilen 40 fotografın detaylı düzenlenmesi ve 13×18 boyutlarında çıktılarının alınarak Memory Box’da teslimini sağlıyoruz.

Paket 02

Düğün – Nişan çekimi için belirlediğiniz bir mekanda 2 saatlik çekimi 30×76 boyutunda Panoramic albüm, 2 adet aile albümü, 1 büyük canvas çerçeve 50×70 boyutunda ve tüm fotografların (200-400 adet) Cd ile teslim edilmesi

Paket 03

Balayı Paketi olarak adlandırdığım paketimiz;Düğün-Nişan çekimi için belirlediğiniz 2 mekanda 4 saatlik çekim, 30×76 boyutunda Panoramic albüm, 2 adet aile albümü, 1 adet Jumbo boy albüm, 1 büyük canvas çerçeve 50×70 boyutunda e tüm fotografların (300-400adet) CD le teslim edilmesi

Hakkımda

the Tone of Love

Fotografcılık…

Yapmaktan en çok zevk aldığım meslek. Bilgi Üniversitesi Televizyonculuk Bölümü’nü tamamlayıp, şitli televizyon kanallarında Yönetmen Yardımcısı olarak yoğun çalışmaları geride bırakıp soluğu İngiltere’de herşeye rağmen yniden başlayarak aldım. Ve Düğün Fotoğrafcılığı bu başlangıcın öznesi oldu.

Fotoğrafcılık için eğitimin kalbi olan Londra’da oda, Düğün ve Blog alanında bir çok eğitime katılma fırsatım oldu. Dört yılı aşkın bir süredir Fotoğrafcılıkla ilgileniyor ve yapıyorum.

Çoğunlukla dğal ışık ve dış mekan kullanarak doğal ve romantik fotoğraflar çekmeye çalışıyorum. Duygularıabartıdan uzak, olduğu gibi çekmeye özen gösteriyorum ve r geçen gün fotoğrafın sonsuz dünyasında kendime yeni şeyler katarak ilerlemek istiyorum. Hiç şüphesiz ki siz çiftlerin katkısı bu ilerlemeyi hızlandıracak ve yeni boyutlara getirecektir. Ve sizin kendi gününüzün kahramanı olarak katılmanızı bekliyor olacağım.

Sevgiler…

the tone of love

Çekimlerden Kareler

Düğün Nişan

Balayı

Doğum Video

Müşterilerimin

Görüş ve Öneriler

Adres

İstanbul & Londra

telefon

0539 427 25 45

iletişim

info@toneoflove.com
www.toneoflove.com